Candy Crush Saga
Hızlı menüyü kullanarak en sevdiğiniz oyunların facebook oyun hileleri, bölüm geçme rehberleri, ipuçları ve incelemelerine ulaşabilirsiniz.

Bubble Witch Saga Facebook Kredisi Hilesi ve Sonsuz HileBu yazı Bubble Witch Saga Hileleri kategorisinde yer almaktadır.

Merhaba Hilekolikler.Bu hile ile Bubble Witch Saga’da başlıkta belirttiğimiz gibi sonsuz jeton , sonsuz can , sonsuz facebook kredisi , sonsuz tılsın ve sihirli iksirlere sahip olacaksınız.Kısacası oyunda sonsuz puan harici herşeye sahip olacaksınız.Sonsuz puan hileside zaten sitemizde mevcut.Tek yapmanız gereken Firefox tarayıcınıza aşağıdaki grasemonkey ve Bubble Witch Saga hack eklentisini kurmanız.

Hile için firefox kullanmamız gerekiyor ve aşağıdaki eklentileri firefoxa yüklememiz gerekiyor.Yükledikten sonra videoyu açıp hilenin nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

İlk önce grase monkey yükleyin : https://addons.mozilla.org/en-US/fir…dl-mostpopular

Daha sonra Bubble Witch Saga hack eklentisini yükleyin : leethax.net Firefox extension – leethax.net (Sayfaya girip install extension’a tıklayın)

2 eklentiyide yükledikten sonra aşağıdaki videodaki gibi oyuna girin ve hilenizi yapın.

Hilenin videolu anlatımı :

Yorumlar

  • nermin
  • ben bu programlari yükledim oldu ama simdi oyun acilmiyor bubble witch saga oyunu olmuyor ekran bembeyaz bana yardimci olursaniz sevinirim

  • İlyas YILDIZ
  • grase monkey ve Bubble Witch Saga hack yüklü hile daha önce çalışıyodu fakat son 3 gündür açılmıyor. Normal olarak başlıyo %100 e gelince connection lost hatası veriyor. İlgilenirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
YorumunuzOyun Kategorileri