Candy Crush Saga
Hızlı menüyü kullanarak en sevdiğiniz oyunların facebook oyun hileleri, bölüm geçme rehberleri, ipuçları ve incelemelerine ulaşabilirsiniz.

Farmville 2 Ban KaldırmaBu yazı Farmville 2 Hileleri kategorisinde yer almaktadır.

Merhaba Hilekolikler

Son zamanlarda Farmville 2’de ban yediğini düşünen ve kaldırmak için farmville 2 ban kaldırma hilesi arayanlar çok sayıda. Ancak kısaca söyleyelim ki bu arkadaşların birçoğu banlanmadı ve banlanmış olsa bile kaldırması şu an mümkün değil. Ancak tekrar söyleyelim bunların birçoğu ban değil sistemsel sorunlar.

Farmville 2 Ban Nasıl Olur ve Nasıl Çözülür ?


Kodlarla ban yemeniz biraz zordur arkadaşlar. Ban yemeniz için 4 5 kere hatalı hile yaptıgınızda hay aksı diyip tarladan atarsa ve BEMBEYAZ bir sayfa çıkarsa ayrıca şu cheat engine enable speed yavaslatma hızlandırmada 3 4 defa hata alırsanız ve tarladan hay aksi diyip atarsa bunun üstünede BEMBEYAZ bir sayfa alırsanız ahanda bu bandır ve cözümü şuan için daha öncede söylediğim gibi yoktur. Zaten en geç 1 hafta içinde oyuna kaldığınız yerden devam edebiyorsunuz.

Diğerleri tamamen sistemle zygna serverla alakalı bir durum. Çünkü ben ban yedim ve nasıl olduğunu gördüm 4 gün sonra açıldı oyunum Ban yediğiniz zaman o oyun birşekilde geri geliyor ama sistemle alakalı olduğu zaman nezaman düzeleceği belli olmuyor belki hiç gelmeyebiliyor.

SİSTEMLE ALAKALI DURUMLAR NELERDİR
1–HAY AKSİ HATASI
2–OYUN YARIDA KALMASI AÇILMAMASI
3–HAYVANLARIN TARLANIN ÇOK YAVAŞ VEYA HIZLI HAREKET ETMESİ
4–SABAH AYRI, AKŞAM AYRI FARKLI LEVEL’LARLA OYNAMAK

Bu tür sorunlarda yapabileceğiniz tek şey ZYNGA destek istemek,başka çareniz yok artık gerisi zygna’nın insafına ilgisine kalmış bir durum.

Yorumlar

  • cem candemir
  • bende hey aksi hatası alıyordum yaptıgım hileyi cheat engineden tersine çevirip oyunu yeniden başlattım düzeldi bilginize

  • mert
  • nasıl kaldırabilirim banı

  • Yaşar Taşdelen
  • Ben genişletme hilesi yaptım 4-5 kere. Sonra oyuna girmeye çalıştım yükleme sayfası geliyo orda kilitleniyo kuş sesi filanda geliyo galiba ban yedim. Napıcam?

    • admin
    • Hesabınızı bot ile restore etmeyi denediniz mi ? Olmazsa hile programları bölümümüzde trainer var banlı giriş özelliği var trainer’ın.

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
YorumunuzOyun Kategorileri