Candy Crush Saga
Hızlı menüyü kullanarak en sevdiğiniz oyunların facebook oyun hileleri, bölüm geçme rehberleri, ipuçları ve incelemelerine ulaşabilirsiniz.

Jelly SplashBu yazı En iyi Facebook Oyunları kategorisinde yer almaktadır.

Jelly Splash alışılageldik aynı renkleri patlattığımız facebook oyunları nın dışına çıkan ve bu tür oyunlara yeni bir renk katan bir facebook oyunudur. Kısa bir süre önce facebook ve android ortamında yayınlanan ve türkçe dil desteğide bulunan Jelly Splash başarılı oyun firması Wooga tarafından geliştirildi ve oyuncuların beğenisine sunuldun.

jelly splash oyunu indir (2)

King.com oyun firmasının en başarılı oyunu ve facebookta en çok oynanan oyun olma özelliğinede sahip olan Candy Crush Saga’dan sonra birçok oyun firması Candy Crush Saga benzeri oyunları piyasaya sürmeye başlamıştı ve artık çok sıkıcı gelmeye başlamıştı. Bu tür oyunlara bir yenilik getirmek ve oyuncuların sıkılmasını engellemek şarttı ve Jelly Splash’te bunu yaptı. Jelly Splash yine oyun tarzı olarak aynı renkteki jöleleri patlatmaya dayanan bir oyun yapısına sahip. Ancak benzer oyunlardaki gibi nesnelerin yerlerini değiştirerek değil mause ile çizgi çekerek bunu yapıyoruz. Jölelerin yan yana veya alt alta olması önemli değil. Önemli olan tek seferde birbirine bağlantılı kaç jöleyi patlatabileceğimiz ki buna çaprazımızda bulunan nesnelerde dahil. Örneğin kırmızı renk bir jöleye mause ile tıkladık. Ardından yanında, altında veya çaprazındaki aynı renk jöleye doğru çizgi çekmeye devam ediyoruz. Bu noktada gideceğiniz yön çok önemli. Öyle ki her 7. jölede süper jelly yapabiliyoruz ve buda komple üst veya yan taraftaki jöleleri patlatmamıza yarıyor.

jelly splash oyunu indir (1)

Jelly Splash’in oyun yapısı jöleleri çizgi çekerek temizleme haricinde diğer benzeri oyunlara göre pek fark göstermiyor. Oyun yine seviyeler şeklinde gidiyor ve her bölümde puan, yıldız, gir balçıkları temizle gibi görevler bulunuyor ve yine her bölümde arkadaşlarımız arasında puan yarışı yaptığımız bir sistem Jelly Splash’te de bulunuyor. Bunun dışında yine güçlendiriciler vs.. gibi herşey aynı. Bu tip oyunlara alternatif olarak Jelly Splashi denemenizi tavsiye ederim. Eğer isterseniz Jelly Splash hileleri sitemizde mevcut kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Isim - Soyisim
E-posta Adresiniz (yayınlanmayacak)
Web Siteniz (varsa)
YorumunuzOyun Kategorileri